Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Action
cs: Akce

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Date
cs: Datum

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Customer
cs: Zákazník

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Store
cs: Obchod

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Orders
cs: Objednávky

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: No products found.
cs: Nebyly nalezeny žádné produkty.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: No orders available.
cs: Neexistují žádné objednávky.

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
