Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Action
da: Handling

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Total
da: I alt

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Customer
da: Kunde

en: State
da: Status

en: Desc
da: Faldende

en: Store
da: Butik

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Orders
da: Ordrer

en: Add products
da: Tilføj produkter

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: No products found.
da: Ingen produkter fundet.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: No orders available.
da: Ingen tilgængelige ordrer

en: Bulk update
da: Masseopdatering

en: Order number
da: Ordrenummer

en: Asc
da: Stigende

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total

en: With selection
da: Handling
