Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Action
et: Tegevus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Total
et: Kokku

en: #
et: nr

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Customer
et: Klient

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Store
et: Pood

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Orders
et: Tellimused

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: No products found.
et: Tooteid ei leitud.

en: Date added
et: Lisamise kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: No orders available.
et: Pole ühtegi tellimust.

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Manage products
et: Tooted
