Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Action
eu: Ekintza

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: With selection
eu: Aukeraketarekin
