Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Action
fi: Toiminto

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Customer
fi: Asiakas

en: State
fi: Tila

en: Store
fi: Kauppa

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Orders
fi: Tilaukset

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: About
fi: Tietoja

en: No products found.
fi: Tuotteita ei löytynyt.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: No orders available.
fi: Ei tilauksia saatavilla.

en: Bulk update
fi: Massapäivitys

en: Order number
fi: Tilauksen numero

en: Master
fi: Isäntä

en: Manage products
fi: Hallinnoi tuotteita

en: With selection
fi: Valinnalla

en: Carts
fi: Ostoskorit
