Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Orders
ga: Orduithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
