Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Action
he: פעולה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Customer
he: לקוח

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Store
he: חנות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Orders
he: הזמנות

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: No orders available.
he: אין הזמנות זמינות.

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Manage products
he: ניהול מוצרים
