Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Action
hr: Akcija

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Customer
hr: Kupac

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Store
hr: Trgovina

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: About
hr: Opis

en: No products found.
hr: Niti jedan proizvod nije pronađen

en: No orders available.
hr: Nemate narudžbi.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Asc
hr: Uzlazno
