Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Action
hu: Művelet

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Total
hu: Mindösszesen

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Customer
hu: Vevő

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Store
hu: Bolt

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Orders
hu: Rendelések

en: Add products
hu: Termékek hozzáadása

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: No products found.
hu: Nem található egy termék sem.

en: Date added
hu: Hozzáadás dátuma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: No orders available.
hu: Nincs leadott rendelés.

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése

en: Manage products
hu: Termékek kezelése

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: Carts
hu: Kosarak
