Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Action
is: Aðgerð

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Total
is: Samtals

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: State
is: Fylki

en: Store
is: Verslun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Orders
is: Pantanir

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: No orders available.
is: Engar pantanir fundust.

en: Manage products
is: Sjá um vörur
