Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Action
jv: Aksi

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
