Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Action
km: អំពើ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: About
km: អំពី
