Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Customer
lt: Klientas

en: State
lt: Etapas

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: About
lt: Apie

en: No products found.
lt: Prekių nerasta.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: No orders available.
lt: Užsakymų nėra .

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: Manage products
lt: Valdyti prekes

en: With selection
lt: Su pasirinktais
