Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Action
mr: कृती

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Customer
mr: ग्राहक

en: State
mr: राज्य

en: Store
mr: दुकान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
