Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Action
oc: Accion

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: State
oc: Estat

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Master
oc: Maître
