Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Action
pl: Akcja

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Customer
pl: Klient

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Store
pl: Sklep

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: No products found.
pl: Nie znaleziono produktów.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: No orders available.
pl: Brak dostępnych zamówień

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: Manage products
pl: Zarządzanie produktami

en: With selection
pl: Z wyborem
