Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Action
ps: چار

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Date
ps: نيټه

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
