Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Action
ro: Acțiune

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Customer
ro: Client

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: Store
ro: Magazin

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Orders
ro: Comenzi

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: No orders available.
ro: Nu există comenzi efectuate.

en: Bulk update
ro: Actualizare în masă

en: Order number
ro: Număr comandă

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total

en: With selection
ro: Cu cele selectate

en: Carts
ro: Coșuri
