Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Action
ru: Действие

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Total
ru: Итого

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Customer
ru: Покупатель

en: State
ru: Состояние

en: Desc
ru: По убыванию

en: Store
ru: Магазин

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Orders
ru: Заказы

en: Add products
ru: Добавить товары

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: No products found.
ru: Товары не найдены.

en: Date added
ru: Дата добавления

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: No orders available.
ru: Пока нет заказов.

en: Bulk update
ru: Массовое обновление

en: Order number
ru: Номер заказа

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Displaying @start - @end of @total
ru: Отображается с @start по @end из @total

en: Manage products
ru: Управлять товарами

en: With selection
ru: С выделенным

en: Carts
ru: Корзины
