Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Action
sk: Akcia

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Date
sk: Dátum

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Customer
sk: Zákazník

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Store
sk: Obchod

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Orders
sk: Objednávky

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: No products found.
sk: Nenájdený žiadny produkt.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: No orders available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne objednávky.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Manage products
sk: Spravovať produkty

en: With selection
sk: S výberom

en: Carts
sk: Košíky
