Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Action
sl: Akcija

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: About
sl: O modulu
