Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Action
sq: Veprimi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione
