Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Filter
sr: Филтрирај

en: State
sr: Статус

en: Store
sr: Продавница

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Order number
sr: Број поруџбине
