Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Action
sv: Åtgärd

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Customer
sv: Kund

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Store
sv: Butik

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Orders
sv: Beställningar

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: No products found.
sv: Inga varor hittades.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: No orders available.
sv: Inga beställningar tillgängliga.

en: Bulk update
sv: Massuppdatera

en: Order number
sv: Beställningsnummer

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total

en: With selection
sv: Med urval

en: Carts
sv: Varukorgar
