Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Action
te: చర్య

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: State
te: రాష్ట్రం

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
