Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Email
th: อีเมล

en: All
th: ทั้งหมด

en: Customer
th: ลูกค้า

en: State
th: รัฐ

en: Store
th: ร้านค้า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
