Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Action
tr: Eylem

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Total
tr: Toplam

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Customer
tr: Müşteri

en: State
tr: Durum

en: Desc
tr: Azalan

en: Store
tr: Mağaza

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Orders
tr: Siparişler

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: No products found.
tr: Hiçbir ürün bulunamadı.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: No orders available.
tr: Sipariş yok.

en: Bulk update
tr: Toplu güncelleme

en: Order number
tr: Sipariş numarası

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor
