Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Action
uk: Дія

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Total
uk: Всього

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Customer
uk: Покупець

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Store
uk: Магазин

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Orders
uk: Замовлення

en: Add products
uk: Додати продукти

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: No products found.
uk: Товари не знайдені

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: No orders available.
uk: Замовлень немає.

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Manage products
uk: Керувати товарами

en: With selection
uk: З вибраним

en: Carts
uk: Кошики
