Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Action
am: እርምጃ

en: Date
am: ቀን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
