Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
