Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Date
bs: Datum

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
