Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Last updated
cy: Diweddarwyd diwethaf

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Total
cy: Cyfanswm

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
