Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Action
eo: Ago

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
