Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (39 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Action
fa: عملکرد

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Total
fa: مجموع

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Customer
fa: مشتری

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Store
fa: فروشگاه

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: No products found.
fa: هیچ کالایی یافت نشد.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: No orders available.
fa: هیچ سفارشی در دسترس نیست.

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Order number
fa: شماره سفارش

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Manage products
fa: مدیریت کالاها

en: With selection
fa: با انتخاب شده‌ها

en: Carts
fa: سبدهای خرید
