Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
