Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Date
gu: તારીખ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ

en: About
gu: વિશે
