Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (30 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Total
hi: कुल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Customer
hi: ग्राहक

en: State
hi: अवस्था

en: Desc
hi: अवरोही

en: Store
hi: स्टोर

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
