Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
