Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Date
ka: თარიღი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
