Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Action
kk: Әрекет

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
