Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Action
lv: Darbība

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Customer
lv: Klients

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Store
lv: Veikals

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: No orders available.
lv: Neviens pasūtījums nav atrasts.

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs
