Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
