Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
