Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Action
nl: Actie

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Customer
nl: Klant

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Store
nl: Winkel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: About
nl: Over

en: No products found.
nl: Geen producten gevonden

en: Date added
nl: Datum toegevoegd

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: No orders available.
nl: U heeft nog geen bestellingen geplaatst.

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Order number
nl: Bestelnummer

en: Asc
nl: Oplopend

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: With selection
nl: Met selectie

en: Carts
nl: Winkelwagens
