Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
