Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Action
os: Архайд

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау
