Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
