Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
