Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Action
ur: ایکشن

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
