Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (3.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: User email
bg: Потребителски имайл.
